Hooooi, haha ja dat is een tijdje geleden dat ik wat van mij heb laten horen.
Mijn laaste blog was toen ik 5 weken zwanger was.
Jullie konden daarin al lezen dat ik misselijk was, en helaas heb ik weer HG gekregen.
Omdat ik dit ook al bij de vorige zwangerscahp had, dacht ik oooh nou als ik goed blijf drinken, hoef ik tenminste niet opgenomen te worden, maar na een week mezelf heel groot te houden en weer NIETS binnen te houden moest ik weer opgenomen worden, het was zo erg dat ik niet meer kon lopen, praten was er ook niet meer bij, moment dat ik dat deed werd ik zo misselijk dat ik direct moest overgeven,ook was me spraak heel langszaam, was eigenlijk uitgeput.
Toen we in het ziekenhuis kwamen, konden ze mijn hartslag niet vinden, echt na 6 pogingen hadden ze een hartslag ... van 36 per minuut. dit is extreem laag.
Het was dus heel logisch dat ik bijna niets meer kon. miijn hartslag was zo laag geworden omdat er geen vocht meer zat in me lichaam, en bloed heeft vocht nodig om door te pompen.
nadat ik het infuus had gekregen was me hartslag al snel goed.
Na een week mocht ik naar huis, had al 2 dagen niet overgegeven en alles zag er goed uit.
Helaas die zelfde avond thuis ging het direct weer fout, na 4 dagen thuis weer veel overgeven, ben ik weer opgenomen, na een week weer naar huis gestuurd, en rara ik kwam thuis en het ging weer fout.. hoe het kan GEEN IDEE, maar dit was niet leuk meer.
Ik heb zeker nog een maand op bed of op de bank gelegen en ben pas de dag voor kerst voor het eerst naar buiten geweest om wat spullentjes te halen..
Inmiddels gaat het echt de goede kant op, het overgeven is weg.
Alleen moet ik wel echt nog aansterken, pppfff wat kan een mens MOE zijn zeg hahaha.
Met de baby gaat het goed, we zijn 12-06-2012 uitgerekend, en we zijn er inmiddels achter dat we een JONGENTJE krijgen.. hahahah haha dat was me nog een gedoe zeg, Jan de Koning kon het niet zien, ons mannetje had zijn kontje verkeerd liggen en de beentjes opgetrokken en de navelstreng lag tussen zijn benen.. haha ja dan word het lastig, maar uiteindelijk is het gelukt.
Mijn buik was echt tot aan de kerst niet te zien.. maar ineens daarna BOEM, ik begrijp er niets van, me buik is echt heel goed te zien nu, heel bijzonder dat het echt met een week tijd z'n verschil kan zijn.
De kleine laat af en toe ook van zich horen... een klein trapje of als hij helemaal aan de rechter kant gaat liggen, maar verder voel ik het nog weinig.
Wat bijzonder weer he?!?! een klein wondertje in mijn buik, en ik kan nu ook oprecht zeggen dat ik er van geniet!! (was toen ik HG had wel ff anders)
Nou vanaf nu zou ik jullie meer op de hoogte houden.
reacties (0)